Nefes Müzik

Klasik Gitar Kursu

“Kalbine en yakın enstrüman olduğunu biliyor muydun?”

Biz Sizi Arayalım

Klasik Gitar Kursu

Müzikal etkinlikler, beynin neredeyse tüm kısımlarını kapsamaktadır. Gitar ise, müziğin geneli içerisinde büyük bir yere ve öneme sahiptir.Gitar eğitimlerimizde; öğrencilerimizin müzikal gelişimlerinin yanı sıra, düşünsel etkinliklerini artırmayı; sosyolojik ve  psikolojik gelişimlerini sağlamayı amaçlıyoruz. Derslerimizi; hem teorik, hem de pratik olarak gerçekleştiriyoruz. Popüler müzik müfredatımıza; nota ve tab eğitimi, melodi ve ritim kalıpları, temel basit akor kurulumlarıyla başlanmaktadır . Eğitimlerimiz 5 kişilik gruplar halinde yapılabilmektedir. Klasik müzik ve konservatuar hazırlık derslerimiz ise birebir yapılmaktadır. Klasik müzik müfredatımızda nota eğitimi, deşifre , armoni, tonalite gibi temel eğitimler verilmektedir. Ayrıca yılsonu etkinliklerimizde, öğrencilerimizin orkestra içerisinde ve solo çalmasını sağlayarak ilk konser deneyimlerinde onlarla birlikte olmayı amaçlıyoruz.

Klasik Gitar Kursu İçin Kayıt Ol

Kendine has yumuşak bir sesi olan bu enstrümanı öğrenciler gittikleri her yere beraberlerinde götürüp, çalıştıkları eserleri sevdikleriyle her zaman paylaşabilirler.

Popüler müzik müfredatımıza; nota ve tab eğitimi, melodi ve ritim kalıpları, temel basit akor kurulumlarıyla başlanmaktadır

Ayrıca yılsonu etkinliklerimizde, öğrencilerimizin orkestra içerisinde ve solo çalmasını sağlayarak ilk konser deneyimlerinde onlarla birlikte olmayı amaçlıyoruz.