Nefes Müzik

Yan Flüt Kursu

“Müziğin en naif hali..”

Biz Sizi Arayalım

Yan Flüt Kursu

Tahta üflemeliler sınıfına ait olan “flüt” hem batı müziğine hem de popüler müziğe olan uyumu ve yatkınlığı ile enstrümanlar arasında geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Kurum olarak flüt derslerinde öncelikle amaçladığımız;öğrencilerimizin müzikle bağ kurmalarını, uzun süreli ve düzenli olarak bir enstrümanı benimsemelerini ve zaman ayırmalarını sağlamaktır. Derslerimiz haftada bir gün 50 dakika süre ile,özel ders şeklinde yapılmaktadır. Flüt öğretiminin yanı sıra eş zamanlı olarak solfej ve bona eğitimine de yer verilmektedir. Ders esnasında kullanılan metotlar; klasik batı müziği eğitimi vermeye yönelik olmakla birlikte; popüler müzik örneklerine de yer verilerek öğrencinin motivasyon artışının sağlanması amaçlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizi uygun oldukları seviyelerden  L.C.M (London College Of Music) sertifika programına hazırlayarak;  almış oldukları eğitimi, akademik olarak da belgelendirmelerini  sağlıyoruz.

Yan Flüt Kursu İçin Kayıt Ol

Kurum olarak flüt derslerinde öncelikle amaçladığımız; öğrencilerimizin müzikle bağ kurmalarını, uzun süreli ve düzenli olarak bir enstrümanı benimsemelerini ve zaman ayırmalarını sağlamaktır.

Ders esnasında kullanılan metotlar; klasik batı müziği eğitimi vermeye yönelik olmakla birlikte; popüler müzik örneklerine de yer verilerek öğrencinin motivasyon artışının sağlanması amaçlanmaktadır.

Ayrıca öğrencilerimizi uygun oldukları seviyelerden  L.C.M (London College Of Music) sertifika programına hazırlayarak;  almış oldukları eğitimi, akademik olarak da belgelendirmelerini  sağlıyoruz.